Айдер Муждабаєв, журналіст, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR
Айдер Муждабаєв, журналіст, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

«Русскій мір» затих ненадовго і знову піднімає голову, відчуваючи слабкість і корумпованість влади.

На українських теле- і радіостанціях, що належать російським господарям, одне за одним почали з’являтися інтерв’ю з «регіоналами», з членами уряду Віктора Януковича, всілякими експертами «за мир». А міністрами призначають людей, які ледь не відкрито закликають «почути Донбас» і де-факто «помиритися» з Росією.

Якщо хтось був недавно в прикордонній Херсонській області (де українська влада чомусь роками не може призначити губернатора), то підтвердить: проросійські настрої висять тут у повітрі. Вони густі, як кисіль. Тут вільно працюють російське радіо і ТБ, у той час як Україна за два роки балаканини «Крим це Україна» не поставила в напрямку Криму жодного передавача.

А прорвися зараз через адмінкордон танки з триколорами —  місцеві «активісти» від Опоблоку, що борються, як у домайданні часи в Криму, з кримськими татарами, вискочать зустрічати їх хлібом-сіллю і здавати проукраїнських сусідів.

Усе це в Криму вже перевірено. Почекаємо тепер і в Херсоні?

На півдні України екс-регіонали, керовані безпосередньо з Криму (це тут, перепрошую, кожній собаці відомо) готують ґрунт для майбутньої ХерНР. І це не жарт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ