Сєрґєй Аксьонов
Сєрґєй Аксьонов

«Влада» анексованого Росією Криму наказала «зачистити як клас» українські ЗМІ на півострові. Зокрема, «голова» Криму Сєрґєй Аксьонов видав указ припинити мовлення українських ЗМІ на території північних районів півострова, передає ТАСС.

Таким чином він відреагував на повідомлення, що в містах Армянськ і Джанкой українські радіостанції транслюють нібито антиросійські матеріали. «Українські ЗМІ зачистите як клас. Щоб я навіть не чув, що хтось у Криму слухає ці передачі незрозумілі. Вже краще нехай «Добраніч, малюки» дивляться», – заявив Аксьонов.

«Міністр інформації і зв’язку» Криму Дмітрій Полонський, у свою чергу, повідомив, що повідомлення про мовлення українських радіостанцій на території Криму надходять від жителів регулярно, однак припинити трансляцію цих ЗМІ важко. «Справді, зафіксовано випадки мовлення на території Криму на середніх і довгих хвилях радіостанцій. Але на середніх хвилях можна і радіо «Голос Америки» зловити. Тому якщо ми тільки супутник зіб’ємо, то зможемо це заглушити. Офіційно жодні українські ЗМІ на території Криму не мовлять», – розповів він.

Раніше в жовтні в прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України повідомляли, що в Криму на середніх хвилях АМ доступно мовлення трьох українських радіостанцій: «Українське радіо» (УР-1), Всесвітня служба УТР та одеське радіо «Маяк».

Читайте: Сепаратистське радіо «Новороссия» безперешкодно працює поза зоною АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ