коломойский
Коломойський подає позов проти України

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що готує позов проти уряду та держави Україна на 5 мільярдів. Про це він заявив на засіданні наглядової ради «Укрнафти», пише Українська правда.

«Найближчим часом буде поданий позов в суд проти Кабміну та держави Україна на суму 5 мільярдів», – заявив Коломойський, не уточнивши, про яку валюту йдеться. Перед засіданням наглядової Ради він заявляв, що «Нафтогаз» винен «Укрнафті» щонайменше 50 мільярдів гривень. У свою чергу, голова правління «Укрнафти» Пітер Ванхеке визнав, що компанія має борг за податки, щоправда пояснив це тим, що «податкове законодавство змінилось в середині року», а у компанії «є план» і вона змін до податкового закону не планувала.

Крім того Коломойський заявив, що глава Мінекономіки Айварас Абромавичус «некомпетентний». «Мінекономіки некомпетентне. Я акціонер цієї компанії і мені все одно,звідки привезли цю мавпу – з Литви чи звідки», – заявив олігарх.

Як відомо, «Укрнафта» заборгувала у бюджет 1,8 мільярда гривень дивідендів. Борг за ренту за видобування вуглеводнів на даний момент становить близько 5,5 мільярда гривень. Депутат Войціцька раніше повідомляла, що прем’єр Арсеній Яценюк не бачить підстав для зміни керівництва «Укрнафти» на найближчому засіданні наглядової ради компанії.

Саме після конфлікту навколо цього активу та «Укртранснафти», які блокували озброєні люди Коломойського, в кінці березня президент Петро Порошенко звільнив олігарха з посади губернатора.

Держава контролює 50%+1 акцію «Укрнафти», структури Ігоря Коломойського – 42%. Компанією досі керує менеджмент бізнесмена.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ