Аваков
Міністр не бажає використовувати українську мову

У відомстві міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вирішили не забезпечувати українців перекладом виступів очільника міністерства. МВС подало апеляцію на рішення суду першої інстанції про обов’язковість перекладу виступів Арсена Авакова державною мовою, якого напередодні домігся львів’янин Святослав Літинський. Про це йдеться на сторінці активіста у Facebook.

Символізм полягає у тому, що датою розгляду апеляції визначили День української писемності та мови, який щорічно відзначають 9 листопада. «Вгадайте що нам приготував на «День української мови»? На 9 листопада призначено апеляцію щодо виступів іноземною мовою пана міністра.

Нагадаю, першу інстанцію МВС програло. І вирішило скерувати всі свої зусилля на боротьбу проти української мови», – написав Святослав Літинський.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку вересня суд задовольнив позов львівського активіста Святослава Літинського до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Тоді через законність вимог і порушення мовного законодавства суд зобов’язав Міністерство внутрішніх справ України перекладати всі виступи Арсена Авакова державною мовою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ