пляж Ланжерон
Пляж Ланжерон в Одесі

Активісти «Автомайдану» опублікували у Мережі два відео: одне – з пляжу Ланжерон в Одесі, заповненого відпочивальниками, друге – з порожнього кримського.

«Пляж Ланжерон, Одеса 19/06/2016. Дєньгі у нас такі єсть, а ви там дєржитєсь», – ідеться у підписі до першого запису. Активісти послалися на слова  прем’єр-міністра Росії Дмітрія Медведєва, адресовані пенсіонерам у Криму.

Раніше на YouTube оприлюднили відео (зняте також 19 червня) практично порожнього пляжу на узбережжі Чорного моря в окупованому Криму. Також на ньому видно, як пролітає винищувач.

«Зараз відпочинок у Криму – це море, сонце, веселощі, гарний настрій і… літаки», – йдеться в описі до запису.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, третій після анексії курортний сезон у Криму, як і в попередні роки, ризикує обернутися провалом.

Втім, попри дефіцит туристів, окупаційна влада задекларувала бажання «побити в цьому році всі рекорди». За словами «голови» кримського парламенту Владіміра Константінова, за рік у Криму розраховують прийняти близько 7 мільйонів туристів. Цифра захмарна, адже навіть у найкращі роки півострів приймав не більше 6,1 млн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ