Активісти хочуть відновити блокаду російських фур
Активісти хочуть відновити блокаду російських фур

Активісти можуть знову почати блокувати транзит російських фур через територію України. Про це повідомляють активісти організації «Карпатська січ» на сторінці в Facebook.

«Уряд України сьогодні, 24 лютого, офіційно заявив про готовність до відновлення транзиту російських вантажівок через територію України вже 25 лютого. Без перемовин з українським народом і взяття до уваги його думки, влада використовує нас, учасників блокади, як козир для торгівлі з ворогом», – заявили активісти.

У повідомленні йдеться, що «для безпеки російських вантажівок уряд планує забезпечити їх конвоювання правоохоронцями через всю територію Української держави, таким чином протиставляючи один одному поліцію і народ».

«На загальних зборах координаторів регіональних блокад було створено всеукраїнський центральний штаб транспортної блокади. Ми даємо уряду час на обдумування та перерозгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту і зі свого боку готові до діалогу», – наголошується в заяві.

При цьому активісти наголосили, що якщо транзит буде відновлений, то їх дії будуть «рішучими і миттєвими».

Активісти також звернулися до українських перевізників із закликом не виїжджати в Росію, оскільки при поновленні транспортної блокади вони ризикують стати заручниками.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна ухвалила рішення з 00 години 25 лютого відновити транзитні перевезення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ