Під Радою мітингують проти « злиття» кримінальних проваджень проти високопосадовців
Під Радою мітингують проти « злиття» кримінальних проваджень проти високопосадовців

Близько 10 осіб зібралися під стінами Верховної Ради України та розпочали акцію з вимогою «не зливати» кримінальні провадження проти високопосадовців, передає УНІАН.

Учасники акції тримають транспарант із написом: «Не зливайте антикорупційну прокуратуру!», а навпроти центрального входу до парламенту вони встановили великий символічний унітаз, в який «зливатимуть» кримінальні провадження проти корупціонерів-високопосадовців. Таким чином громадські активісти хочуть наочно продемонструвати депутатам, як «зливатимуться» розслідування корупційних злочинів, які вестиме Антикорупційне бюро».

Також мітингувальники планують закликати депутатів не підтримувати законопроект №2667, автором якого є лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко, оскільки, на думку активістів, цей закон «робить нову антикорупційну прокуратуру, яка вестиме справи Антикорупційного бюро, залежною від Президента».

До ВР прийшли близько 15 вкладників банків та два десятки учасників акції на підтримку малого бізнесу. Крім того, кілька іноземних студентів з медичних вишів з різних міст України вимагають зустрічі з міністром охорони здоров`я Олександром Квіташвілі, оскільки вони переконані, що лише він допоможе їм у вирішенні питань щодо певних екзаменів.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ