Євген Чепелянський і учасники акції 25 лютого
Євген Чепелянський і учасники акції 25 лютого

Активісти громадської організації «Синдикат» повідомляють про погрози від Державної пенітенціарної служби України. «Ми добилися слідства з приводу катувань у 25-ій колонії і тепер наші життя під загрозою», – пишуть на сторінці «Синдикату».

Нагадаємо, колишні в’язні та представники громадської організації «Синдикат» 25 лютого провели акцію протесту біля Генеральної прокуратури України, виступивши проти рабської праці в’язнів, катувань та свавілля керівництва у стінах українських тюрем.  Їм вдалося домогтися проведення безпрецедентного в Україні слідства – столична група прокурорів розслідує протизаконну діяльність тюремних начальників.

«За останній тиждень було допитано 5 потерпілих. Кожен допит тривав мінімум по 5 годин. Система не захотіла миритися з цим. Адже завдяки рабській праці у три зміни без вихідних та зарплати, а також завдяки виробленню там величезної кількості контрафактної продукції, крутяться величезні гроші, в цій афері замішано багато посадових осіб. Тому система намагається у своєрідний спосіб зам’яти слідство», – повідомляє «Синдикат».

Лідер громадської організації Євген Чепелянський на своїй сторінці пише, що «якщо мене найближчим часом вб’ють – це справа рук ДПтСУ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ