Ланжеронівська гавань
В акваторії Одеського порту встановлять 900 метрів бонових загороджень

У Ланжеронівській гавані в акваторії Одеського морського торгового порту встановлять 900 метрів бонових загороджень для забезпечення її екологічного захисту. Про це повідомили у прес-службі адміністрації порту.

Наприкінці листопада в порт доставлено 900 метрів бонових загороджень e комплекті з буями і якірними системами для їхньої установки. Дане обладнання вітчизняного виробництва закуплено адміністрацією порту для забезпечення екологічного захисту Ланжеронівської гавані, утвореної під час будівництва нового контейнерного терміналу на Карантинному молі. Загородження призначені для оперативної локалізації можливих розливів нафтопродуктів, запобігання поширенню плями пролитих забруднювальних речовин по акваторії порту та за її межі.

Довідка: Одеський морський торговий порт – один із найбільших портів Чорноморсько-Азовського басейну, розташований в північно-західній частині Чорного моря на перетині історично сформованих торгових шляхів Сходу і Заходу. Порт приймає великі круїзні пасажирські судна завдовжки до 300 м з осадкою до 11,5 м. Технічні можливості порту дозволяють обробляти понад 18 млн. т. сухих і 25 млн. т. наливних вантажів на рік.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство інфраструктури ініціює проект із будівництва нового порту, що спеціалізується на рейдовому перевалюванні вантажів. Новий порт розташується в районі Дніпро-Бузького лиману.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ