Журнал Inspire, який видає підрозділ «Аль-Каїди» на Аравійському півострові, закликав терористів-одинаків атакувати видатних діячів американської економіки, зокрема Білла Ґейтса, Уоррена Баффета, Майкла Блумберґа та інших, повідомляє NEWSru.com.

Крім них, в «розстрільний список» терористів потрапили промисловці Чарльз і Девід Кохи, засновник Oracle Ларрі Еллісон, гральний магнат Шелдон Адельсон і екс-глава Федеральної резервної системи Бен Бернанке. При цьому наступниці Бернанке на цій посаді – Джанет Єллен – у списку не виявилося.

Мета, з якою планується напад на цих осіб, – не допустити відродження американської економіки. У матеріалі йдеться також, що бізнесмени можуть бути виключені зі списку, якщо виведуть свої гроші з американських банків, інвестують капітали за межами США і відмовляться від підтримки Ізраїлю.

Аналітик Flashpoint Intelligence Еван Колман повідомив NBC News, що при всій маргінальності видання, яке не має великого впливу, воно відіграло свою роль у підготовці низки терактів. Так, за словами експерта, вибухи на Бостонському марафоні, а також інші можливі теракти, яким вдалося запобігти, планувалися з урахуванням рекомендацій Inspire, адже терористи-одинаки вельми буквально дотримувалися порад видання.

Журнал Inspire публікується підрозділом «Аль-Каїди» на Аравійському півострові, в минулому його редактором був Самір Хан – громадянин США пакистанського походження, убитий під час атаки безпілотників у Ємені в 2011 році. За даними джерела NBC News в американській контррозвідці, матеріал свідчить про те, що «Аль-Каїда» робить ставку на терористів-одинаків, скориставшись стратегією «Ісламської держави».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер екстремістського угруповання «Аль-Каїда» Айман Завахірі заявив, що його організація не визнає «Ісламську державу», проте готова об’єднати сили в боротьбі із Заходом.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ