Алекс Голоґовський, лікар, бізнесмен. Живе в Нью Джерсі, щодва тижні приїжджає до Києва
Алекс Голоґовський, лікар, бізнесмен. Живе в Нью Джерсі, щодва тижні приїжджає до Києва

Ми маємо менше українських добровольців, що воюють на сході, ніж московських бійців, що сидять у центрі Київа. «Удар в спину», як каже Путін про Турреччину.

Я є праправнуком російського священика. Мій прапрапрадід, після смерті дружини, став єпископом і головою Єкатеринбурзької єпархії Російської православної церкви.

Знаєте, де ми програємо війну? Ні, не на сході. На сході – перемагаємо. Навіть з корупцією, поступово – перемагаємо. Програємо – у самому центрі Києва. Програємо на Волині та в більшости сіл нашої країни. Не на Інститутський і не на Банковій. Своїх шкідників якось та знищимо.

Київська лавра. Покровський. Флорівський та інші монастирі. Почаївська лавра. Головні святині нашої держави… Сотні. Сотні монастирів і церков, де виховуються і будуть виховуватись покоління українців. Виховуються росіянами, за статутами Москви та ідеями руського міра.

Їх не здолати силами «Правого сектора», «Айдара» чи «Донбасу». Їх не здолати навіть силами ЗСУ. Лише у Лаврі офіційно є понад 250 монахів, 200 послушників і 200 семінаристів. Це вже 650 зомбованих чоловіків, які під прикриттям божевільних бабусь – рушійна сила, котру не взяти так просто навіть силами спецназу. Враховуючи стіни і печери лаври й те, що їх готували до можливого штурму професіонали з ФСБ.

Це один монастир. А їх – сотні по Україні.

Це не питання держави, добровольців, арміі. Це навіть не питання конфесій. Це питання українців. Усіх російськомовних і україномовних. Ви вийшли на Майдан. Ви здобули ту Свободу, якої прагнули. Ви захистили країну від ворога. Ви боретесь з корупцією. Боретесь з совком у собі. Все виходить.

Але…

Ви залишили багатотисячну армію всередині країни. Ви віддаєте їм на виховання своїх дітей. Ви слухаєте їхні проповіді.

Дивно якось…Мені – дивно. Праправнукові російського священика і прапраправнукові російського єпископа. А вам?

Не армія. Не держава. Не церква. Ви – маєте це змінити.

Слава Україні!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ