Алекс Голоґовський, лікар, бізнесмен, блогер. Живе в Нью Джерсі
Алекс Голоґовський, лікар, бізнесмен, блогер. Живе в Нью Джерсі

Кинутись під танк із гранатами, заради побратимів – геройство. Кинутись без гранат – безглуздя.

Я вірю, що Ярош, Гатило та Богема не могли піти з «Правого сектора» без вагомих причин. Що вони зважили всі «за» та «проти». Я довіряю цим людям і підтримую їхнє рішення. Думаю, що інакше вони вчинити не могли.

Сподіваюсь, вони розуміють, що «Правий Сектор» відомий кожному українцю в Україні та світі. Що він є страшилкою для Росії. І потрібно зробити все, щоб це не втратити. Також вони розуміють, що Україну не побудуєш лише автоматами та майданівськими речівками. Тобто лише ідеєю. Треба захищати країну від ворогів, боротись з корупцією, будувати економічну програму, здійснювати реформи, треба… треба… Ще багато чого – треба.

Чого «не треба» – то це безглуздого популізму і безглуздої жертовності. Зовнішній і внутрішній ворог ні в що не ставить життя українця. Давайте ми – ставити. Давайте цінувати життя кожного українця і боротися за нього.

Майдан був спонтанним і не мав плану. Є приклад Революції Гідності, коли на крові Майдану до влади прийшли ті, хто почали пити кров власного народу. Ми не можемо собі дозволити ще одного Майдану без плану. Якщо виносити з Кабміну міністрів – має бути план, ким їх замінити. Якщо змінювати президента – потрібно мати альтернативу. Як робити революцію – мусимо мати план на роки вперед, а не лише до того дня, коли влада впаде.

Я не буду висловлювати свою думку про тих, хто «йде під танк» без гранати. Це їхній вибір. Багато з тих, хто не підтримав Яроша, Богему і Гатила, – справжні патріоти. Вони були в АТО і захищали Україну. Але… Бути воїном і боронити державу – лише частина побудови Соборної України.

Вірю, що з часом більшість побратимів це зрозуміє.

Тримайтесь! Бойові гранати є. Тепер – шукайте економічні, політичні, антикорупційні. Ну і… уперед під танк!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ