klinton-tramp
Виборці стурбовані через стан здоров’я кандидатів

Гілларі Клінтон і Дональд Трамп повинні надати своїм виборцям більше інформації про стан свого здоров’я. Про це пише The Washington Post.

Видання підкреслює, що стурбоване не тим фактом, що у Клінтон виявили пневмонію. «Нас турбує той факт, що ми, можливо, чогось не знаємо про здоров’я обох кандидатів від основних партій. А вони обидва підігрівають ці тривоги через недостатню транспарентність», – пише газета.

Нині критики зазнає здебільшого Клінтон, яка приховувала, що у неї виявили пневмонію. Але газета закликає не випускати з поля зору ширшу картину. «Дональд Трамп та його оточення заохочують похмурі конспірологічні теорії про стан здоров’я пані Клінтон, однак Трамп старший за неї», – наголошують журналісти.

До того ж він не оприлюднив нічого, крім висновку гастроентеролога, «а в цьому висновку так мало конкретики і багато гіпербол, що здається, ніби Трамп його сам написав», – коментує газета.

Видання заявляє, що кандидатам у президенти слід не лише оприлюднити деякі цифри зі свіжих аналізів крові, але й документи про медичні огляди в минулому.

«Завдання – запевнити виборців, що вони оприлюднили всі фактори, які можуть перешкодити виконанню їхніх обов’язків або створити ризик того, що вони не зможуть допрацювати до кінця терміну», – йдеться в статті.

Тим часом оглядачі газети The Wall Street Journal вважають, що більшу недовіру викликає медична карта саме Клінтон.

«Тепер-то ви знаєте, що у Гілларі Клінтон пневмонія, хоча кандидат від демократів та її штаб, мабуть, протягом двох днів сподівалися, що ніхто до цього не докопається. Однак народ має право з’ясувати, що відбувається зі здоров’ям у потенційного президента, і ця недостатня відвертість підриває залишки довіри, яку американці все ще відчувають до пані Клінтон. Їй випала нагода для того, щоби повідомити все щиро. Нехай пані Клінтон дозволить незалежним лікарям вивчити її медичну карту», – пише видання.

Чому суспільство скептично ставиться до всіх заяв Гілларі Клінтон про її здоров’я? Видання стверджує: «Одна з причин в тому, що Клінтони протягом двох десятиліть говорили правду тільки тоді, коли їх викривали у брехні (а іноді навіть тоді не говорили): про проблеми в сексуальному житті, сервери електронної пошти, фіаско в Лівії, пожертвування диктаторів у сімейний фонд і багато ще про що. Чи таке вже неймовірне припущення, що це подружжя готове вуалювати і блокувати інформацію про стан здоров’я?».

«Подружжя Клінтон сумнозвісне своєю схильністю приховувати навіть нешкідливу інформацію. Можливо, в медичній карті пані Клінтон знайдеться мало цікавого. Якщо так, це додатковий резон її оприлюднити. Але якщо пані Клінтон не погодиться повністю відзвітувати про своє здоров’я, вона заслужить репутацію людини, якій не можна довіряти», – резюмує видання.

Як відомо, у кандидата на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон діагностували пневмонію. За словами лікаря, до цього у неї був кашель, який спочатку пояснили алергією.  9 вересня у зв’язку з тим, що цей симптом довго не проходив, їй поставили діагноз «пневмонія». Клінтон призначили антибіотики, а також рекомендували відпочити і змінити графік роботи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ