Король спаму
Також він має сплатити штраф у понад 300 тисяч доларів

Американець Сенфорд Уоллес відсидить за ґратами 2,5 роки за надіслані юзерам соцмережі Facebook 27 млн. спам-повідомлень. Він також має сплатити штраф у понад 300 тисяч доларів, пише The New York Daily News.

Місцеві ЗМІ прозвали порушника «королем спаму». З листопада 2008 по березень 2009 року він відправляв користувачам Facebook посилання на сайти зі шкідливими програмами, які надавали хакеру доступ до всієї інформації їхніх особистих сторінок, зокрема, дані про «друзів».

Тобто, під загрозою опинились приблизно 500 тисяч акаунтів соцмережі. Завдяки цьому, хакер очікував на чималу грошову винагороду від низки компаній, які платять, виходячи з рівня трафіку пересланої інформації.

Зазначимо, що Уоллес почав свою хакерську діяльність ще в 90-х роках минулого століття, коли розсилав непотрібні факсимільні повідомлення.

У 2007 році проти нього вже подавали позов від соціальної мережі MySpace, однак тоді Уоллес уникнув покарання. Цього разу він визнав себе винним за однією зі статей за «шахрайство» і пов’язані з ним дії.

Читайте: «Facebook у поміч»: у найпопулярнішій соцмережі тепер є активний пошук за всіма публікаціями

БЕЗ КОМЕНТАРІВ