Картина є унікальною, оскільки це єдина зображення банкноти зеленого намальована рукою Енді Воргола
Картина – єдине зображення долара намальована рукою Енді Воргола

Банкноту в 1 долар, намальовану культовим американським художником з українським корінням Енді Ворголом, оцінюють у 27 мільйонів американських доларів. Картину із зображенням долара виставили на аукціон Sotheby’s . Повідомляє 24tv.ua.

Картина є унікальною, оскільки це єдина зображення банкноти зеленого намальована рукою Енді Воргола. Художник любив відтворювати доларовий символ, однак використовував інші техніки. Тільки цей плакат він малював пензлем і фарбами, саме тому колекціонери ганяються за ним. Окрім долара Воргола, на торгах продадуть доларові полотна інших художників. Вже є інформація, що долари викуповуватимуть цілими колекціями. Тож організатори з нетерпінням чекають на цінові рекорди.

Зазначимо, що Енді Воргол — всесвітньо відомий американський митець лемківського походження. Художника вважають одним із засновників поп-арту. Воргол був художником, ілюстратором, дизайнером, скульптором, письменником, продюсером, кінорежисером, видавцем, колекціонером — він залишив по собі величезний творчий спадок і ще за життя став легендою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ