Карлі Фіоріна
Претендентка на президентство від американських республіканців Карлі Фіоріна впевнена, що з Путіним годі розмовляти

Претендент на посаду президента США від Республіканської партії, екс-голова компанії «Hewlett Packard» Карлі Фіоріна заявила, що з президентом Росії Владіміром Путіним «занадто багато розмовляли, та закликала до активних дій. Вона повідомила, що в разі перемоги на виборах Президента США готова реалізувати програму ПРО у Польщі й проводити агресивні вчення в країнах Балтії, повідомляє NEWSru.com.

Фіоріна – єдина жінка серед претендентів-республіканців. На її думку, спілкуватися з Москвою можна лише за допомогою демонстрації сили: «Я з ним зустрічалася, ми з ним дуже довго розмовляли. Путін не зупиниться, доки не опиниться перед обличчам, доки не відчує силу… з іншого боку». Тому, продовжила Фіоріна, «ми маємо негайно розпочати відновлювати Шостий флот» – оперативний флот американських військово-морських сил, що дислокується в Середземному морі. Також вона закликала «почати реалізацію програми протиракетної оборони у Польщі».

«Я би проводила регулярні агресивні військові навчання на Балтиці, і я би постійно передислоковувала війська в Німеччині. Путін зрозуміє цей сигнал, але нам слід припинити вести з ним перемовини», – зазначила Фіоріна.

Вона також виступає за надання Україні оборонного озброєння летальної дії. «Я вважаю, що я найкращий кандидат на цю посаду (Президента, – ред.), оскільки я знаю, як насправді працює економіка. Я розумію світ, людей у ​​ньому, як світ працює», – зазначила Фіоріна.

На висунення від Республіканської партії в якості кандидата в президенти США претендують 17 осіб. Фаворитом соцопитувань нарзі є ексцентричний мільярдер Дональд Трамп, який активно використовує у своїй кампанії расистську риторику. Питання про те, хто саме стане офіційним кандидатом від партії республіканців на президентських виборах, остаточно буде вирішено на партійному з’їзді в Клівленді (штат Огайо).

Серед демократів фаворитом залишається екс-держсекретар США Гілларі Клінтон, яка так само як Фіоріна, декларує, що є прихильником жорсткого політичного стилю в спілкуванні з Путіним. У свою чергу, Трамп, як повідомляв Інформаційний Акцент, обіцяє налагодити стосунки  з Путіним.

Як відомо, найближчі чергові вибори американського президента відбудуться 8 листопада 2016 року.

Читайте: Кандидати в президенти США знову спекулюють на постачанні озброєння Україні

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ