McDonald’s
Колишній речник Білого дому отримав роботу в McDonald’s

Роберт Ґіббс, колишній прес-секретар Білого дому, віднині працюватиме на посаді керівника відділу зі зв’язків з громадськістю в компанії McDonald’s. Про це повідомляє Associated Press.Раніше Ґіббс працював із чинним Президентом США Бараком Обамою з 2004 року. З 2009 по 2011 рік він перебував на посаді прес-секретаря Білого дому.

«Ґіббс займатиметься зв’язками з громадськістю та владними структурами і допоможе поліпшити імідж нашої компанії», – заявив генеральний директор McDonald’s Стівен Істербрук.

Зазначимо, що останнім часом McDonald’s серйозно перейнявся проблемою погіршення іміджу компанії у світі, яка дедалі більше асоціюється з нездоровою їжею, через що споживачі віддають перевагу іншим закладам харчування. Наслідком цього є тривале падіння продажів практично по всьому світу.

У намаганні виправити ситуацію топ-менеджмент фастфуд-гіганта вдається навіть до вельми ексцентричних ходів. Так, нещодавно було оголошено, що відтепер булочки в ресторанах компанії готуватимуть на 5 секунд довше, за рахунок чого бурґери стануть на 15 градусів гарячіше. У компанії сподіваються, що завдяки цьому булочки стануть смачнішими й допоможуть збільшити продажі у ресторанах мережі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ