Літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня 2016 року
Літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня 2016 року

Якщо американські спортсмени не почуваються у безпеці через епідемію вірусу Зіка, вони можуть не їхати на Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро. Таку заяву зробив Національний олімпійський комітет США, звертаючись до спортивних федерацій країни, повідомляє Lenta.ru.

На початку лютого влада Бразилії рекомендувала вагітним жінкам утриматися від поїздки на Ігри. Глава адміністрації президента країни Жак Ваґнер зазначив, що для інших груп людей захворювання не становить серйозної небезпеки.

Як відомо, літня Олімпіада 2016 року пройде у Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня. Чотири роки тому на Іграх у Лондоні США здобули перше місце в загальному медальному заліку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, першу передачу вірусу Зіка від людини до людини зафіксували в американському штаті Техас. Місцева влада підтвердила, що лихоманка передається статевим шляхом.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла, що небезпечний вірус Зіка може вийти за межі Південної Америки та поширитися на обидва американські континенти. Уникнути захворювання вдасться лише жителям Канади та Чилі.

Вірус, який переносять москіти, вірогідно, спричиняє народження дітей із мікроцефалією (зменшеним мозком).

Наразі вакцини проти вірусу немає, а його швидке поширення спонукає до поглиблення досліджень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ