Безхатько грає на фортепіано
Безхатько грає на фортепіано

Громадська організація The civic arts project розмістила на вулицях американського міста Сарасота (штат Флорида) кілька фортепіано для того, щоб люди змогли висловити свої душевні пориви. Але організатори навіть не уявляли, що їхній задум стане настільки популярним в Інтернеті. Справа в тому, що на одному з інструментів відтепер щодня грає безхатько, пише gazeta.ua.

Кілька днів тому в YouTube був викладений ролик, де безхатченко виконує на піаніно відому композицію “Come Sail Away”. Запис набрав за добу більше 2 мільйонів переглядів.

51-річний Дональд Ґулд щодня грає перед магазином музичних товарів. Як зізнається чоловік, він просто хотів заробити кілька доларів і не очікував, що його діяльність знайде відгук у соціальних мережах. Популярність злегка шокувала безпритульного. Але в цьому є багато позитивних моментів: в Мережі для Дональда створили сторінку під назвою GoFundMe. Таким чином чоловік хоче знайти свого 18-річного сина. Крім того, безхатченку запропонували грати в барі за гроші.

Читайте: У центрі Києва встановлять 3 фортепіано просто неба

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ