Трамп
Через Трампа глави компаній і політики США зібрались на секретну зустрічі

Мільярдери, керівники найбільших американських технологічних компаній, провідні представники Республіканської і Демократичної партій на секретній зустрічі обговорювали, як зупинити Дональда Трампа на шляху до президентства. Про це пише Huffington Post.

У форумі брали участь глава Apple Тім Кук, співзасновник Google Ларрі Пейдж, один з творців комп’ютерної мережі Napster Шон Паркер, глава Tesla Motors і SpaceX Елон Маск. З політиків були присутні лідер демократичної більшості в Сенаті Мітч Макконнелл, політичний гуру Карл Роув, конгресмени і сенатори, які представляють обидві партії – Республіканську і Демократичну, а також співробітники вашингтонської адміністрації, що раніше заявляли про неможливість підтримки Трампа.

«Привид бродить по Всесвітнього форуму – привид Дональда Трампа, – написав у Twitter засновник The Weekly Standard Білл Крістол, перефразовуючи «Маніфест комуністичної партії». – Було багато переживань з приводу його появи, багато розмов, деякі з них проникливі і вдумливі, про те, чому він досяг такого успіху, багато хто висловлював надію, що він програє».

Основним моментом зустрічі був виступ Роува про фокус-групи щодо Трампа. Найбільш слабким місцем є те, що виборцям важко бачити Трампа в якості президента і людини, на яку будуть дивитися їхні діти. Вони також бачать його як нестабільну людину, чиї «короткі пальці не повинні бути ніде поруч із ядерною кнопкою».

Джерела, знайомі з ситуацією, що побажали залишитися невідомими, сказали, що велика частина обговорення навколо Трампа зводилася до питання, як це сталося, а не як його зупинити.

Трамп уже заручився підтримкою третини делегатів необхідних для висунення в президенти від Республіканської партії, якщо він на наступному тижні переможе ще в двох штатах – Флориді та Огайо, йому залишиться завоювати прихильність ще половини делегатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ