Дж.Сорос
Сорос став інвестором українського фонду

Приватний інвестиційний фонд Ukrainian Redevelopment Fund LP Джорджа Сороса став одним з інвесторів нового фонду прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, передає його прес-служба.

За словами прес-секретаря Soros Fund Management Майкла Вашона, Dragon Capital New Ukraine Fund має все для того, щоби стати одним з перших успішних прикладів на посткризовому ринку прямих інвестицій в Україні. «Ми вважаємо, що міжнародний приватний капітал у поєднанні з сильними місцевими управлінськими навичками сприятимуть відновленню економіки України та принесуть безперечну користь. Dragon Capital New Ukraine Fund має все для того, щоби стати одним з перших успішних прикладів на посткризовому ринку прямих інвестицій в Україні», – зазначив Вашон. За словами генерального директора Dragon Capital Томаша Фіала, компанія інвестує в статутний капітал нового фонду «значну частину власних коштів».

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг та надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Ukrainian Redevelopment Fund, LP (URF) – приватна інвестиційна структура, яка фокусується на особливих ситуаціях і прямих інвестиціях в Україну і компаніях зі значною операційною діяльністю в Україні. URF прагне здійснювати цільові інвестиції, які можуть сприяти економічному та соціальному розвитку України. Основний інвестиційний радник URF – це Soros Fund Management (SFM), приватний інвестиційний радник низки приватних інвестиційних фондів, керованих виключно в інтересах клієнтів сім’ї Сороса.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ще у березні американський мільярдер Джордж Сорос заявив про плани вкласти в Україну 1 млрд. доларів, якщо Захід посприяє приватним інвестиціям в країну.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ