Безпілотники RQ-11 Raven не оснащені озброєнням
Безпілотники RQ-11 Raven не оснащені озброєнням

27 липня до Києва прибув черговий вантаж міжнародної технічної допомоги від стратегічного партнера України  – Сполучених Штатів Америки.  Зокрема, військовослужбовцям Збройних Сил України передали партію нових безпілотних літальних апаратів вартістю понад 12 мільйонів доларів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«У рамках програми «Ініціатива з відновлення довіри в Європі» (ERI) американське оборонне відомство передало Збройним силам України значну кількість найсучасніших безпілотних літальних апаратів RQ-11B Analog Raven Systems загальною вартістю понад 12 млн. доларів США», – наголошено  у повідомленні.

У Генштабі нагадали, що днями посол США в Україні Джеффрі Пайєтт підкреслив, що США продовжуватимуть надавати допомогу Україні у сфері безпеки та оборони, а сприяння ЗСУ є одним із пріоритетів зовнішньої політики США на середньострокову та довгострокову перспективу.

У Генштабі також уточнили, що надана допомога є нелетальною, оскільки безпілотники не оснащені озброєнням.

«RQ-11 Raven являє собою розвідувальний безпілотний літак вагою менше 2 кілограмів, що має цифрову камеру нічного або денного бачення. Особливість літаків цього типу полягає в легкості запуску та невибагливості до майданчика приземлення. Радіус дії – 10 кілометрів», – повідомили у Генштабі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ