Меркель і Нетаньяху
Меркель і Нетаньяху

Агентство національної безпеки (АНБ) США прослуховувало Генерального секретаря ООН Пан Ґі Мун, канцлера Німеччини Анґелу Меркель та прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Про це повідомляє сайт WikiLeaks.

У поле зору АНБ потрапила зустріч Пан Ґі Муна і Меркель, під час якої обговорювалися питання боротьби зі зміною клімату.

Також прослуховувалась розмова Нетаньяху з колишнім прем’єр-міністром Італії Сильвіо Берлусконі: ізраїльський політик просив допомогти налагодити контакт із президентом США Бараком Обамою.

Окрім того, WikiLeaks повідомили і про зустріч між колишнім президентом Франції Ніколя Саркозі і Берлусконі. Глава держави попереджав прем’єра про жалюгідний стан італійської економіки.

WikiLeaks зазначили, що АНБ прослуховувало спілкування міністрів торгівлі ЄС і Японії щодо Всесвітньої торгової організації. Деякі документи мають найвищий ступінь секретності серед тих, які коли-небудь публікувалися у ЗМІ.

Нагадаємо, WikiLeaks – міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними. Організацію було засновано в грудні 2006 зусиллями австралійця Джуліана Ассанжа.

Читайте: На Меркель подали до суду за міграційну політику

БЕЗ КОМЕНТАРІВ