Компанія розробила самонавідні кулі
Компанія розробила самонавідні кулі

У США завершилися успішні випробування самонавідних куль Exacto (Extreme Accuracy Tasked Ordnance), які створила оборонна компанія DARPA. Про це повідомляє ZN.UA.

Компанія розробила нові боєприпаси, які змінюють уявлення про стрільбу з малокаліберної зброї. Окрім того, що куля може змінювати свою траєкторію, вона аналізує погодні умови, підлаштовуючись під швидкість і напрям вітру, і влучає із заданою точністю навіть у рухому мішень.

“Демонстративна стрільба зі стандартної гвинтівки показала, що EXACTO здатна вражати рухомі цілі з неймовірною точністю, чого неможливо досягти стріляниною звичайною кулею. Поєднання EXACTO і калібру 0,50 є серйозним аспектом, який відкриває двері у створення керованих снарядів будь-якого калібру”, — розповів керівник компанії Джером Данн.

Наразі розробники не називають ціну таких куль і не розкривають секрети їхньої розробки. Проте фахівці військової справи вважають, що у неї вбудована оптична система, яка аналізує світло, що відбивається від цілі, і змінює місце розташування кулі у просторі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ