Весілля
Щасливі молодята

Оригінальний стартап Swanluv запустили в американському Сіетлі. Тепер парам, які планують взяти шлюб, надаватимуть гроші на те, аби вони зіграли весілля, повідомляє ТСН.

Сума призових складе не менше 10 тисяч доларів. Однак стартап Swanluv заохочуватиме лише тих, хто житиме разом до віку. Якщо ж пара вирішить розлучитися, то гроші необхідно буде повернути. Ба більше – навіть з відсотками.

Згідно з повідомленням, компанія перевірятиме стосунки молодих пар і встановлюватиме процентну ставку залежно від сумісності потенційного подружжя.

Один із засновників компанії, Скот Еві, пояснив, як діятиме ця система. Отже, якщо з’ясується, що у пари спільного замало, то процентна ставка буде мінімальною. Пари, які мають прогноз на довге і щасливе подружнє життя, не повертатимуть жодного цента.

Тож фінансовий успіх Swanluv буквально залежатиме від розлучених. Але стартапери запевняють, що не наживатимуться на розлученнях. 10 тисяч доларів кредиту, які повернуть розлучені пари, витрачатимуть на фінансування весілля інших закоханих. У компанії розраховують, що матимуть прибутки від продажу реклами.

Читайте: Британські вчені вирахували невдалі роки для одруження

БЕЗ КОМЕНТАРІВ