Астронавти
Астронавти готуються до мандрівки на Марс

США рішуче налаштовані невдовзі вирушити на Червону планету. Амбітний план називається «Подорож НАСА на Марс: наступні піонерські кроки в освоєнні космічного простору». «NASA перебуває ближче до відправлення американських астронавтів на Марс, ніж раніше. Ми направляємо нашу націю і весь світ у подорож на Марс», – зазначив глава NASA Чарльз Болден.

Він також повідомив, що найближчим часом має намір обговорити план з членами Конґресу, а також національними комерційними та міжнародними партнерами. Сам план передбачає активну діяльність за трьома основними напрямками, пише УНІАН.

Перший з них – Earth Reliant – продовження досліджень на Міжнародній космічній станції (МКС). Нині це єдиний майданчик, на якому NASA відпрацьовує технології тривалого перебування людини в космосі та його вплив на здоров’я астронавтів.

Другий – Proving Ground – направлено на проведення робіт з метою створення ефективних технологій з маніпулювання об’єктами в умовах далекого космосу. У першу чергу це передбачає відкриття проміжної бази (наприклад, на навколомісячній орбіті) для доставки астронавтів на Марс.

Третій напрям (Earth Independent) включає в себе споруду незалежної від Землі інфраструктури в марсианському просторі та в підсумку на поверхні Марса.

Читайте: На Марсі можна придбати житло: учені пропонують крижані будинки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ