Кріосховище
У центрі Timeship розташують розраховане на 50 000 тіл кріосховище

«Ноєв ковчег» на сонячних батареях найближчим часом почнуть будувати у штаті Техас. Власне, це буде найбільший у світі кріогенний центр Timeship, передає Радіо 24.

Він розташується на площі 150 га. Енергопостачання центру відбуватиметься завдяки сонячним панелям, потужності яких вистачить, щоби забезпечити цілий житловий район або навіть невелике місто.

«Ноєв ковчег» використовуватиме і тепло землі та енергію, яка буде зберігатися у вигляді рідкого азоту.

Згідно з планом, у центрі Timeship розташують розраховане на 50 000 тіл кріосховище, яке спроектували провідні інженери світу з урахуванням найкращих середньовічних і сучасних стратегій.

timeship-model-from-above-2-800x533Розробники центру запевняють, що зможуть захистити довірений їм біоматеріал від будь-яких небезпек – і від атаки терористів, і від повені викликаної глобальним потеплінням. Ідеологи проекту з компанії LEF планують вкласти в будівництво 375 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що кріоніка – це технологія заморожування щойно померлих людей і збереження їх тіл чи їх частин в рідкому азоті до того моменту, коли людство навчиться реанімувати померлих.

Уперше людину кріонували 1967 року в США. Це був професор психології Джеймс Бедфорд, який помирав від раку нирок.

Наукове співтовариство скептично ставиться до криогенним технологіям. Проте в лютому поточного року вченим з Массачусетського технологічного інституту вдалося розморозити мозок кролика, а потім відновити його до «стану, близького до ідеального».

Дослідники сподіваються, що колись цей експеримент вдасться повторити з людським мозком.

Читайте: Революційний шолом завантажує інформацію просто у мозок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ