Анатолій Башловка
Анатолій Башловка, перший заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат

Колони турецьких танків готові зайти в Сирію і почати бої з армією Асада. Російські танки у Вірменії готові зайти в Туреччину і підтримати бунтівних курдів, а також пробити коридор до Сирії.

Російський ракетний крейсер «Москва» готовий збити будь-який літак НАТО над заходом Сирії. Сам крейсер готові потопити два турецькі підводні човни, якщо він почне обстрілювати літаки.

З Криму вивозять музейні цінності й зерно, а завозять десантників. Татари і ПС погрожують півострову морською блокадою. Всі губляться в здогадах, як вона може бути реалізована, але чомусь в неї вірять – адже продовольча і енергетична блокади вдалися на славу.

Доля світу і війни вже не в руках політиків. Доля світу в руках сержанта, який ніяк не може вирішити, що це за каламутна точка на радарі – ворог чи перешкоди. І тільки від його невиспаного розуму залежить, що він вирішить і хто та де вдарить перший.

На цьому тлі зустріч лідерів провідних країн у Парижі ще раз показала, що розмовляти їм ні про що. А пресі ні про що писати, окрім як про час прибуття літаків і фотографування.

В Україні все голосніше лунають реляції про перемоги демократії, але в кадровій політиці влади це не знаходить жодного відображення. Право творити завтрашній день все більше отримують люди із телепередач п’ятирічної давнини.

Все це дуже відволікає і дає багатьом змогу забути, що головний наш «Сталінград», «Курська дуга» і «Битва за Берлін» ще попереду. При цьому вихідні умови у нас гірші, ніж у Другу світову – тоді ворогові відключали світло одразу після нападу. А нам знадобилося для цього кроку два роки.

І погано, якщо перемоги турецької армії в нашій свідомості замінять наші перемоги на Донбасі та в Криму. Адже остаточний розгром Путіна неможливий у Сирії. Він можливий тільки на наших фронтах.

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ