Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат
Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат

Табаков вважає українців убогими… Ну, от як нормально після цього ставитися? «Хресний хід», «русскій мір»… Напівбоги знайшлися. Самі спочатку з пальми злізьте, а не нас вчіть.

«Вони і так не дуже просвітлені. Як бабуся в серцях говорила: «Та плюнь ти на них. Це ж темні та неграмотні народи». Біда в тому, що люди нормальні страждатимуть від того, що нормальна інформація ніяк до них не потрапляє. Це ж треба, щоб хтось із мешканців цієї країни зсередини щось зрозумів.

Я вам так скажу: соромно за ті гидоти, які вони роблять, вбиваючи людей і руйнуючи їхні домівки. А так, відгукуватися на них… Я махнув рукою попри те, що у мене одна чверть крові українська», – сказав Табаков.

За словами режисера, «це викликає почуття незручності та сорому» . «Я шкодую їх, розумієте? Вони в якомусь сенсі убогі. А зараз я зовсім таку сакраментальну думку вам скажу. Біда ж справжня полягає в тому, що в усі часи їхні кращі представники інтелекту, літератури – вони в порівнянні з росіянами були десь на другій або третій позиції», – заявив російський культурний діяч.

Олег Табаков
Олег Табаков

Що ні день – то висер апологетів «русского міра»!

Джерело: Анатолий Башловка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ