Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат
Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат

Війна – це продовження політики, а політика – це концентрована економіка.

Якщо ми подивимось на події в світі через призму цих висловлювань, то багато сприйматимемо зовсім по-іншому.

Економічні моделі і є базою змагання. А якщо їх накласти на місцеві традиції та менталітет народу, то успіх гарантований. Росія показала свою цілковиту неспроможність. Її політичні війни, а як наслідок і реальні – це визнання власної економічної імпотенції. На превеликий жаль, Україна багато років теж залишалася в цьому смердючому застої псевдосовка, який загруз у корупції. І всі хвороби суспільства підхоплювала від нашого північно-східного сусіда.

Зараз ми перебуваємо в одній з найскладніших фаз розвитку країни, коли цілковито змінюється державна система та її економічна модель. Навіть не змінюється, а наново будується – оскільки взагалі не зрозуміло, якою в нас була ця модель раніше.

Криза це завжди – шанс, не пропустіть його.

Потрібно в майбутнє взяти все продуктивне і знищити минуле, яке тягне нас назад. Інакше ми не матимемо надії на перемогу в цьому бою. А російська пропаганда відпрацьовує своє в надії, що ми ще повернемося у сморід запустіння, як до звичної форми співіснування. Але цього не буде! І в цьому сенсі Росія вже програла. Ми отримали ковток свіжого повітря і нам відкрилися нові перспективи майбутнього.

Принизити, збити бойовий дух і самоповагу, зародити переконання у тому, що Україна – нація потерпілих і підірвати віру у власні сили – ось зараз головне політичне завдання Кремля. Тому будь-яка людина або група, яка сповідує такі принципи, є не ілюзорним , а конкретним і реальним ворогом.

Війна, політика і економіка – три взаємопов’язані іпостасі розвитку суспільства. І кожен з нас повинен вибрати свій окоп та в ньому вести війну за наше майбутнє і майбутнє наших дітей!

У кожного свій окоп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ