Андрій Крименко, один з керівників «Майдану закордонних справ», редактор кримського сайту BlackSeaNews
Андрій Крименко, один з керівників «Майдану закордонних справ», редактор кримського сайту BlackSeaNews

Половина льотчиків, командири екіпажів, які героїчно під вогнем відвели Сакську морську авіабригаду Воєнно-морських сил України з Криму (Новофедорівка), повернулися до Криму і служать у ВПС РФ. Повний розрив формату. Житла в Миколаєві не дали. І останній командир «Гетьмана Сагайдачного» — теж.

Кілька днів тому Богдан Яременко написав страшні слова: «Сьогодні позитивний вплив Майдану на сприйнятя України серед дружніх держав остаточно вичерпаний. Як і минулого разу — Україна не змогла «монетизувати» наслідки революції. Монетизували лише урядовці та частково ті — хто ними вперше стали. Віднині й надалі жертви українців на Майдані (додам від себе — в Криму і на Донбасі) не матимуть для зовнішнього світу значення. Мають значення — корупція, невміння дотримуватись слова, ВІДСУТНІСТЬ внутрішньополітичного консенсусу відносно розвитку України».

Тисячап’ятсот разів «так».

А це означає, що дискурс треба міняти. Разом із парадигмою. І методами роботи. Альтернатива — імітація. Втеча в себе. Втеча з країни. Втеча в депресію і алкоголь. Поразка…

Ми, звісно, не здамося.

А поки що: зустрів учора на Оболонській набережній двох відомих кримчанок із візочками. Діти народилися в Києві вже )).

Новий етап боротьби за Україну буде тяжким і довгим. Ох, я вже про Крим і не кажу. Врятуємо Київ — врятуємо і Крим, і Донбас. Через багато років. Тяжко буде, друзі. Набираємося сил, які залишилися.

Війна не закінчена. Вона лише починається.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ