Андрій Новак, голова Комітету економістів України
Андрій Новак, голова Комітету економістів України

Сценарій Савченко… Щось тут не те… Ази військової справи говорять: полонені після звільнення (повернення) проходять комплексну біологічну антивірусну обробку та глибоку довготривалу психологічну перевірку на завербованість ворогом для виконання спеціальних військових, військово-політичних чи політичних завдань на користь ворога…

З одного боку, полонений(на) після нехарактерного для поведінки ворога звільнення-повернення прямо з борту літака прямує до Адміністрації Президента, вітається та обнімається з главою держави й очільниками його адміністрації, іншими керівниками країни, потім виходить до величезної кількості людей контактуючи на відстані тактильного контакту. А якщо ціанід, діоксин, полоній чи ще якись кремлівський хімічний шедевр??? Що це за цирк – так не буває навіть у мирний час, тим більше в час війни!!!

З іншого боку, маючи зараз інформаційну увагу до себе більшу ніж до Президента, Прем’єра і Голови ВР разом взятих, яка системно розкручувалась весь період полону (чого теж не буває з полоненими), за першим покликом Надії зберуться сотні, якщо не тисячі озброєних і добре навчених бійців, колишній бійців, ветеранів і за її ж командою «на штурм» за кілька хвилин (годин) захоплять будівлю будь-якого центрального органу влади країни – ВРУ, КМУ чи АПУ… Так, більшість з нас, втомлених від корупції, цін і тарифів, скаже – так і треба!

А тепер спитаймо себе, а кому так і треба?… Хто, не зруйнувавши Україну ззовні, спробує зруйнувати нас з середини, га? То за чиїм сценарієм цей цирк?

Надю, з великою повагою до Вас, але прошу – добре обдумуйте кожне слово і жест, Ви – інструмент у чиїхось руках…

Джерело: Андрій Новак

БЕЗ КОМЕНТАРІВ