Андрій Новак, голова Комітету економістів України
Андрій Новак, голова Комітету економістів України

«Russia Today» переміг. «Ukraine Tomorrow»  навіть не працює…

Шість із 10 політично активних нідерландців не захотіли бути поруч із Україною в спільній найлегшій формі політичної угоди — Асоціації.

Голландці не захотіли бути поруч із державою, про яку знають лише — що Україна це: Чорнобиль, дві громадянські революції, жахливі умови для бізнесу, нездоланна корупція, збитий над Україною Boeing із голландцями на борту. А ще тотальне ухиляння від сплати податків через офшори, починаючи від першої особи — президента.

Більшість голландців так і не дізналися, що Boeing збитий хоч і над територією України, але російськими військами із ЗРК Бук, якого навіть немає на озброєнні в української армії.

І все тому, що в Україні зараз не продовження громадянської революції у начебто формі громадянської війни —  а пряма військова агресія Росії. З БТРами, танками, ЗРК і багатотисячною російською армією, яка не лише анексувала Крим, а й перетнула східний державний кордон України. З тисячами жертв і руйнувань. Яка захопила частину українського Донбасу, звідки й запустила смертоносну для багатьох голландців ракету…

Більшість голландців так і не знають, що дві громадянські революції в Україні — це не «переворот» чи «хунта», а це спроби українців якраз позбутися узурпації влади, корупції та постійних провалів економіки країни. Спроби відірватись від російського імперіалізму та приєднатись до цивілізованої європейської демократії.

Більшість голландців так і не знають… Як і решта європейців, напевне, також.

Чому факти — одні, а їхнє сприйняття європейцями — інше?

Відповідь очевидна: провал зовнішньополітичної та інформаційної політики українських Мінстерства закордонних справ та Мінстеця — вибачте, «Міністерства інформаційної політики».

Черговий вердикт у черговій сфері для зажирілої владно-опозиційної касти офшорників і офшорниць.

Але після кожного вердикту, рано чи пізно, настає покарання…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ