Андрій Окара, політичний експерт. Живе в Москві
Андрій Окара, політичний експерт. Живе в Москві

ЇЇ вирок вступив у законну силу.

До цього дня в учасників процесу, включно з держзвинуваченням, була можливість його оскаржити. Врятувати честь країни, народу, правосуддя. Для цього були і юридичні, й політичні, і моральні чинники впливу.

Мені соромно за нашу країну, за 80% людей, які вважають ЇЇ породженням пекла. Мені соромно за те, що ЇЇ процес — у тому ж ряду, що й справа Дрейфуса і справа Бейліса.

Мені соромно за моїх колишніх друзів, що думають про те — що вона, сучка, симулює голодування і що в разі сухого голодування вона би вже давно виглядала не так і взагалі — вже би померла. То чому ж вона досі жива? І що вона, насправді, в «минулому» житті вона була такою і сякою.

Мені гірко, що суспільство в нашій країні мертве й нечутливе до чужого болю, а телеведучі питання про НЕЇ забивають темою трагедії в Одесі 2 травня.

Мені соромно за нашу державу, яка фактично не гребує работоргівлею.

Не виключаю, що процес над НЕЮ здатний вплинути на історичну карму нашої Батьківщини, як процес над Жанною вплинув на історичну долю Франції.

Мені сумно, що мене почують тільки ті, хто думає так само, як і я. І що мене взагалі не здатні почути ті, хто вірить пропаганді.

Мені соромно, мені гірко, мені сумно, мені безНадійно…

А ВАМ ЯК???

Сьогодні п'ятий день сухого голодування Надії Савченко
Сьогодні п’ятий день сухого голодування Надії Савченко

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ