Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі
Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі

Стенд невизнаної Абхазької республіки на міжнародній виставці туризму в Чорногорії не проіснував і двох діб.

Вже на другий день роботи виставки поліція зажадала від абхазької делегації згорнути свій стенд і покинути захід. Представники Абхазії відмовилися це зробити, і тоді поліція примусово розібрала стенд та вивела делегатів із виставки.

«Уряд Чорногорії доручив закрити нашу експозицію терміново, негайно. Вони сказали, що надійшла скарга в Міністерство закордонних справ Чорногорії від МЗС Грузії», — прокоментував інцидент Геннадій Гагули, президент Торгово-промислової палати невизнаної «держави» Абхазія.

Абхазька делегація вже не вперше намагається взяти участь у міжнародних заходах з метою «підвищення іміджу Республіки Абхазія та подальшого визнання її незалежності світовою спільнотою». Проте кожного разу справа закінчується тим, що Абхазію відмовляються визнати державою.

У січні 2015 року Абхазії вдалося взяти участь в стамбульській виставці East Mediterranean International Tourism and Travel Exhibition (EMITT). Тоді її експозиція була розміщена на стенді Туреччини, але після охолодження відносин між Туреччиною і Росією подібні можливості були закриті.

Я співчуваю абхазькому народу. Правда — співчуваю.

Але вони повинні розуміти, доки ти дружиш з вовкулаками, з пристойного товариства тебе гнатимуть…

Абхазія

Джерело: Andrey Shipilov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ