Андрій Шипілов, журналіст і блогер
Андрій Шипілов, журналіст і блогер

Розгортається черговий скандал навколо прагнення керівництва FIFA догодити російському керівництву.

Нагадаємо, що попередній скандал вибухнув в жовтні 2014 року, коли на презентації логотипу Чемпіонату світу з футболу 2018 року Крим був зображений як частина Росії.

Тоді влада України висловили офіційний протест. А чиновники міжнародної федерації пояснили те, що трапилося, технічною помилкою.

І ось з’ясовується, що це, швидше за все, — не помилка, а система. В офіційному інтернет-магазині FIFA були виставлені на продаж майки з контуром Росії як країни-господаря ЧС-2018. Але з контуром — без Криму.

Тепер уже протест висловила Росія. І FIFА погодилася, що вимоги РФ — правомірні. Й пояснила те, що трапилося… Правильно… «технічною помилкою».

«FIFA прибирає з доступу в офіційному інтернет-магазині футболки з символікою чемпіонату світу з футболу 2018 року з картою Росії без Криму», — йдеться в повідомленні прес-служби FIFA, відправленому на запит агентства «Р-Спорт».

Трохи пізніше FIFA пояснила появу неправильної карти помилкою виробника сувенірної продукції.

FIFA

Нахабство цих мерзотників зашкалює. І найстрашніше, що воно приносить плоди! З нетерпінням чекаємо наступних епізодів цієї захоплюючої спроби всидіти одразу на двох стільцях.

Джерело: Andrey Shipilov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ