Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі
Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі

20 травня 2009 року знаменитий російський художник і музикант Вася Ложкін написав пророчий текст про майбутню російсько-українську війну. Хто ж знав, що цей прикол (а в 2009 році це могло сприймався лише як прикол) через 5 років почне збуватися з дивовижною деталізацією.

Ось повне посилання на цей текст. А для тих, кому ліньки тицькати за посиланням, наведу тут фрагмент для зручності.

«Але ось подумалося мені раптом, що в паралельному світі на Україну напала Росія.

Ось так от, скажімо в 2014 році, поки всі українці спали, пролунало виття сирен і гул літаків.

І на танках, і на конях, і пішки російські війська перетнули кордон о четвертій ранку, щоби Крим відхопити та Донбас, щоби довести, що голодомору не було, і щоби чоботом російським топтати демократію і свободу. Ну і, звісно, кинути народи в безодню кривавого божевілля.

І ось російські війська дійшли до Києва та оточили його. І багато мирних українських мешканців розстріляли, повели в рабство на нафтопереробні заводи до Сибіру, тисячі сіл спалили, багато музейних цінностей відвезли в підвали Кремля. На окупованих територіях українців катували і страчували за те, що вони намагалися говорити рідною українською мовою. Немовлят кидали в багаття, ґвалтували жінок, сестер і матерів, вирізали український герб на спинах полонених солдатів і таке інше. Коротше, така орда прийшла зі сходу і влаштувала п**ць.

До того ж, були й такі випадки, коли декотрі українці, які встали на бік росіян, — вони навіть більшою мірою творили безчинства і всілякі тортури-кари. Звісно, їх було небагато, і всі ми знаємо, що трапляється зі зрадниками.

Але піднялася народна хвиля гніву, згуртувався український народ і дав відсіч загарбникам. Українська армія і союзники — НАТО та грузинські ополченці розбили російські війська. Не просто розбили, але пішли далі — захопили Москву, де в казематах Кремля застрелилися російські воєначальники і президент, а хто на застрелився — того взяли в полон і судили військовим трибуналом в Гаазі. Засудили — і відправили відбувати довічне ув’язнення до Гуантанамо.

І була страшна битва, і сержант Поросенко і рядовий Раян під шквалом куль підняли жовто-блакитний прапор над будівлею уряду РФ (по якій у 1993-му вже стріляли єльцинські танки)».

Ну, погодьтеся, аж мурашки по шкірі від такого пророцтва. Навіть «сержанта Поросенка» зміг Вася передбачити.

І ось розповідаю напередодні англійцям цю історію. І жартую, що мовляв лише «рядового Раяна» на сцені бракує, а так було би цілком 100% пророцтво.

— Ryan? —перепитують мене.

— Ійес-с-с! Раян, — відповідаю.

— Та ось же він, — кажуть, — і відкривають Вікіпедію.

Дивлюся і справді — він. Спікер Палати представників конгресу США Пол Раян.

У мене щелепа об підлогу, але я ще жартувати намагаюся.

Мовляв, кажу, зрозуміло, що якщо у сержанта Поросенка — посада президента, то спікер парламенту на його тлі — як рядовий.

— О ні, — кажуть мені. — Це він зараз — спікер. А після президентських виборів йому посаду віце-президента або держсекретаря пророкують. Та й до слова сказати — республіканці його ще й у президенти можуть встигнути висунути, як рояль із кущів, коли народ від Дональда Трампа втомиться.

Одне слово, як не крути, а саме йому разом із Порошенком той самий прапор підіймати належить.

Бо я тепер Васі Ложкіну вірю беззастережно!

Малюнок російського художника й музиканта ВАсі Ложкіна
Малюнок російського художника й музиканта Васі Ложкіна

Джерело: Андрій Шипілов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ