Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі
Андрій Шипілов, журналіст і блогер. Живе на Кіпрі

Це офіґезно! Це феєрично офіґезно! Я вже давно зрозумів, що дна не буде. Але не розумів  — наскільки глибока ця прірва!

Росія викликала посла Польщі Катажину Пелчінську-Наленч на килим і пригрозила серйозними проблемами за відмову пропустити байкера «Хірурга» з братками на Берлін — бо це, увага, «знущання над жертвами фашизму».

Тепер сядьте, щоби не впасти.

У ноті МЗС чорним по білому написано, що Польща повинна пропустити байкерів, бо Росія свого часу пропустила літак з Качинським до Смоленська для участі в траурних заходах Катинської трагедії!

«Розцінюємо відмову Варшави, яка позбавила групу російських громадян можливості віддати данину поваги радянським воїнам, загиблим при звільненні Європи від фашизму, як особливо цинічний і зловмисний жест, спрямований на свідоме погіршення російсько-польських відносин. Особливе обурення викликає той факт, що згадане рішення було ухвалене після того, як цьогоріч у квітні російська влада надала максимально можливе сприяння польській стороні у проведенні на території Смоленської області меморіальних заходів, пов’язаних із річницею Катинської трагедії та катастрофи польського президентського літака під Смоленськом 10 квітня 2010 року», — йдеться в заяві російського зовнішньополітичного відомства.

Згідно з цією логікою подій, Росія мусить прийняти як належне — якщо пропущені до Польщі байкери полетять через туман у прірву з якогось високого і крутого обриву.

Авіакатастрофа під Смоленськом сталася в квітні 2010 року
Авіакатастрофа під Смоленськом сталася в квітні 2010 року

Джерело: Andrey Shipilov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ