Андрій Смирнов, адвокат і блогер
Андрій Смирнов, адвокат і блогер

2020 рік.

Президент України Арсеній Яценюк анонсував новий проект податкової реформи, підтриманої Заходом, яка включає застосування диференційованого податку на велосипеди. Розрахунковим коефіцієнтом, що застосовується при нарахування податку, є діаметр колеса та розмір рами.

Генеральний прокурор України Владислав Куценко заявив про розкриття резонансної справи замаху на «попередника» Віктора Шокіна з використанням тепловізора. Під час блискуче проведеної спеціальної операції, у реалізації якої були задіяні 70% чисельності Національної гвардії, 1500 одиниць бойової техніки і 300 вертольотів, в мисливських угіддях Чернігівської області були затримані адвокати, які свого часу захищали Корбана, Лукаш і Мельника.

Міністр охорони здоров’я України Тетяна Чорновіл заявила про успішне закінчення медичних реформ у країні. За словами міністра, національний проект «здоров’я нації», яким передбачається збільшення кількості психоневрологічних диспансерів до 100 у кожному регіоні країни, знайшов підтримку Міжнародного валютного фонду.

Глава адміністрації президента Сергій Пашинський заявив про провал реформ Саакашвілі, про що свідчить негативний рейтинг останнього. Рішення про позбавлення Саакашвілі і всієї грузинської команди українського громадянства було ухвалене президентом за настійливою рекомендацією голови СБУ Юрія Берези з метою державної безпеки.

Глава антимонопольного комітету України Антон Пашинський категорично заперечує ознаки концентрації на кондитерському ринку в руках КФ «Житомирські ласощі» та називає подібні заяви на ринку спекулятивними.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про старт реформи поліції, внаслідок якої «поліція» буде перейменована на «зе поліс» і зуміє наздогнати, перегнати й перемогти будь-яку BMW.

Мер Києва Віталій Кличко, переобраний на другий термін, заявив те, що він зазвичай заявляє.

Загроза Майдану 5.0 зводила з розуму Геннадія Балашова, який поскаржився до суду на плагіат.

Країна жила звичайним життям.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ