Андрій Тетерук, народний депутат України
Андрій Тетерук, народний депутат України

Щодо ситуації із застосуванням вогнепальної зброї офіцерами Національної поліції стосовно порушників правил дорожнього руху на BMW у ніч з 6 на 7 лютого.

Який фактаж ми маємо?

По-перше — вживання водієм та пасажирами алкогольних напоїв. По-друге — перевищення швидкості в межах міста в декілька разів (до 190 км/год). По-третє — використання автомобіля як предмета вбивства (дві спроби наїзду на поліцейських). Учетверте — виїзд на смугу зустрічного руху (по бульвару Шевченка). Уп’яте — проїзд на червоне світло (вул Заболотного). Ушосте — невиконання законних вимог офіцерів поліції.

І наостанок, у машині було знайдено суху речовину — за ознаками, наркотичну. Це вже справа експертів — установити.

Необхідна долікарська медична допомога була надана пораненому негайно після затримання.

Підсумовуючи все написане, хочу порадити всім водіям, які збираються порушувати закони України: не сідайте з таким ставленням до правил руху за кермо — бо рано чи пізно для вас особисто чи інших людей ваша поведінка призведе до покарання, як і належить згідно чинного законодавства. Або буде останньою подією у вашому житті.

Застосування вогнепальної зброї вважаю адекватним ситуації, яка склалася. І радий, що ніхто інший із учасників дорожнього руху не постраждав.

Звикаймо поважати закони України та їхніх захисників!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ