Андріївський узвіз
З початку жовтня Андріївський узвіз стане пішохідним

Андріївський узвіз на початку жовтня стане пішохідною вулицею. Як повідомили у прес-службі КМДА, про це повідомив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення, радник міського голови Олександр Спасибко під час інспекції на Андріївському узвозі.

За його словами, наразі завершуються роботи з організації руху на Андріївському узвозі, після яких узвіз стане пішохідним. Заїзд буде дозволено лише мешканцям вулиці, співробітникам установ, розміщених на Андріївському, а також каретам «швидкої», пожежним автомобілям та іншому спецтранспорту.

«За дорученням мера Києва Віталія Кличка ми відновили роботи з реконструкції Андріївського узвозу, які були розпочаті ще у 2011 році і призупинені у грудні 2012-го. Через брак фінансування роботи на об’єкті у 2013-2014 роках не виконувалися. Завдяки встановленим автоматизованим механізмам доступу – болардам – буде обмежено наскрізний рух транспорту узвозом, і він нарешті стане пішохідним. А це не лише комфорт, але й безпека киян та численних гостей, які прогулюються вулицею», – сказав Спасибко.

Наразі проектний інститут «Київдормістпроект» проводить коригування Схеми організації дорожнього руху Андріївським узвозом в частині встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху за зауваженнями Управління ДАІ в м. Києві.

Керування болардами здійснюватиметься спеціальним пультом дистанційного управління, а також через диспетчерський пункт, розташований у Подільській РДА. Завдяки встановленим камерам відеоспостереження черговий диспетчер може опускати боларди для проїзду карети «швидкої» чи пожежного авто, також облаштовано спеціальну кнопку виклику диспетчера у разі необхідності заїзду на узвіз.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ