14 червня у Ліллі сталася ще одна бійка між російськими та англійськими фанатами

Напередодні помер уболівальник збірної Англії, якого смертельно поранили росіяни в Марселі 11 червня.

Як відомо, ввечері 11 червня після нічийного результату (1:1) росіяни з ножами та арматурою ще до фінального свистка (тобто безпосередньо під час матчу) прямо на стадіоні кинулися на сектор з уболівальниками з Англії, серед яких перебували люди похилого віку, а також жінки та діти. Згаданий 51-річний британець опинився при смерті. Влаштовані громадянами РФ заворушення продовжилися у Марселі далеко за північ.

За інформацією українських журналістів, заворушення організували фанатські «фірми» російського «Локомотива», ЦСКА і «Торпедо» (Владімір).

Тим часом 14 червня у французькому Ліллі сталася ще одна бійка між російськими та англійськими футбольними вболівальниками. Двоє росіян були затримані.

«Двоє російських фантів проходили повз кафе, де сиділи приблизно 70 англійських уболівальників. Фанати обох команд почали ображати один одного, а потім кидатися стільцями. Бійка між двома невеликими групами фанатів закінчилася після приїзду поліції», – повідомляє ВВС.

Цю ж бійку описує Daily Mail. За даними видання, провокаторами в даному разі виступали російські вболівальники. Ситуація була залагоджена після приїзду поліції.

Читайте: «Останнє китайське попередження»: Збірну Росії умовно дискваліфікували до кінця «Євро-2016»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ