1
Туреччина демонструє відсутність будь-якої зацікавленості в зменшенні потоку мігрантів

Кораблі НАТО, розгорнуті в Егейському морі, щоби допомогти зупинити потік мігрантів в Європу, ще не почали свою діяльність у турецьких водах, оскільки чекають на «відмашку» з Анкари. Про це з посиланням на дипломатів повідомляє AFP.

«Незважаючи на прохання німецького командування операцією, цими вихідними турки відмовилися дозволити кораблям НАТО заходити в свої води», – наголосив співрозмовник агенства.

Турецька влада наразі запросила контр-адмірала Йорга Кляйна, німецького командувача операцією НАТО, «поїхати в Анкару, щоби визначити область, де сили (НАТО) могли б розгорнутися».

Також джерела AFP зазначають, що таким чином Туреччина демонструє відсутність будь-якої зацікавленості в зменшенні потоку мігрантів, оскільки турецька влада, навпаки, намагається якомога швидше переправити мігрантів до Греції.

Тим часом кількість мігрантів, що тікають від конфліктів на Близькому Сході і в Північній Африці, практично не зменшується. В ЄС сподіваються, що скоротити число біженців допоможе угода з Туреччиною, якій виділять три мільярди євро на розв’язання проблеми мігрантів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ