«Газпром»
Туреччина подала позов до арбітражу через ціну на російський газ

Другий за величиною покупець російського газу – Туреччина – подав позов до арбітражу про перегляд умов контракту на постачання палива. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на міністерство енергетики Туреччини, передає Інтерфакс-Україна.

За повідомленням турецького держмонополіста Botas, йдеться про перегляд контракту з 29 грудня 2014 року. Письмове повідомлення про позов було направлено в «Газпром експорт» в понеділок, повідомляє агентство.

Росія й Туреччина домовилися про зниження ціни на російський газ ще рік тому, але ця домовленість була прив’язана до дозволу на будівництво «Турецького потоку». У зв’язку зі зміною уряду в Туреччині підписання міжурядової угоди з будівництва газопроводу було відкладено, не підписані і документи щодо знижки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан на тлі загострення у відносинах Анкари та Москви через неодноразове порушення турецького повітряного простору російською авіацією пригрозив відмовою від російського газу.

Читайте: Кремль шарахається в різні боки – тепер РФ будуватиме газопровід у Пакистані

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ