Біблія смайли
Книга доступна на iTunes і оцінюється у майже 3 долара

Біблію переклали мовою смайлів. Її повна назва звучить як Емодзі-Біблія. Вона налічує майже 3300 сторінок і включає 66 книг за протестантським каноном, передає nv.ua.

Перекладач не розкриває своє ім’я, описуючи себе як «крутого чувака в сонячних окулярах». При цьому він зазначив, що не є християнином, хоча «багато в чому згоден з Ісусом».

За словами автора, його творіння дозволяє додати вірш з Біблії у повідомлення або твіт, використовуючи меншу кількість символів.

CevF0WiXIAEwv8qДля реалізації свого задуму анонімний перекладач використовував програму власної розробки, яка зв’язала значення 80 смайлів із двома сотнями слів. Переклад зайняв приблизно 6 місяців.

«Я хотів зробити текст Біблії схожим на те, чим люди діляться в SMS або твіти, скоротивши загальну кількість символів», – розповів автор видання.

За його словами, ідея передати у вигляді піктограм текст Біблії народилася з твіттера @BibleEmoji.

Зазначимо, книга доступна на iTunes і оцінюється у майже 3 долара.

Нагадаємо, слово «емодзі» або, як його ще вимовляють, «емоджі» походить від двох японських слів, які перекладаються, як картинка і характер.

В Інтернеті термін «емодзі» позначає особливу мову ідеограм і смайлів, які використовують у електронних повідомленнях та на сторінках сайтів.

Ця мова – графічна. Слова в ній замінені комбінаціями картинок. Спочатку емодзі була схожа на мову піктограм, однак сфера вживання її символів була більш широкою.

Найперший набір символів цієї графічної мови був створений в 1995 році японцем Сігетака Куріта. Їх первісним завданням було спрощення обміну електронними повідомленнями.

Емодзі з’явилися в поштовому сервісі Gmail з квітня 2009 року. Операційна система для комп’ютерів виробництва Apple Mac OS X підтримує емодзі, починаючи з версії Mac OS X 10.7 з шрифтом Apple Color Emoji. Android-пристрої підтримують емодзі по-різному, залежно від версії операційної системи.

Google додав вбудовану підтримку емодзі до клавіатури Google в листопада 2013 року в усі версії Android, починаючи з Android 4.4. Деякі програми для обміну повідомленнями, створені для мобільних операційних систем Android сторонніми розробниками, також мають модулі, що дозволяють використовувати емодзі.

Читайте: Facebook переклав смайли «піратською» мовою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ