Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв'язнями в РФ. Живе в Саратові
Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв’язнями в РФ. Живе в Саратові

На судовий процес у справі Миколи Карпюка та Станіслава Клиха сьогодні до Грозного з України приїхали родичі  – свідки захисту.

Ще кілька свідків було заявлено на завтра по відеозв’язку. Від їхнього допиту несподівано відмовилося звинувачення. Це – журналісти, які були на площі Мінутка і в самому кінці грудня 1994-го, і 25 січня 1995 року. А також військовослужбовці  – які були в полоні в підвалі президентського палацу 31 грудня 1994-го, та кілька інших. Завтра їх теж не будуть допитувати.

У судді Вахіда Ісмаїлова лікарняний на місяць. Але щось підказує мені, що як тільки журналісти і свідки захисту поїдуть – суддя одужає.

На фото  –  мама Клиха, яка витратила останні кошти, щоби приїхати до сина. Якщо вона побачила би сьогодні Станіслава – то не змогла б виступити на його захист у суді. Тому від побачення мамі довелося відмовитися.

Брат Миколи Карпюка, аби приїхати до Грозного, –  взяв кредит.

Mama

Станислав Клих написав сьогодні з Грозненського СІЗО.

«Любі мої українки і українці, брати мої і сестри! До глибини душі зворушений усією підтримкою, солідарністю, котру ви проявляєте до мене. Щиро вам дякую і низько кланяюся Україні. Не переймайтеся сильно – через те, що не змогли побачитися. Моя душа, серце, свідомість – усе моє єство з вами. Ми – велика нація! А, відтак, – перемога буде за нами! Зі щирою братньою любов’ю – Станіслав Клих».

list

Джерело: Anton Naumlyuk

Фото: Антон Наумлюк

БЕЗ КОМЕНТАРІВ