Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв'язнями в РФ. Живе в Саратові
Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв’язнями в РФ. Живе в Саратові

У Грозному триває перевірка за заявою судді Верховного суду Чеченської республіки Вахіда Ісмаїлова — про його образу з боку сестри Надії Савченко Віри. Порушено кримінальну справу.

Учора слідчий допитував Станіслава Клиха — який сказав, що нічого образливого від Савченко стосовно судді не чув. Наступного тижня допитуватиме адвоката Клиха Марину Дубровіну.

Сенс у чому. Частина 2 статті 297 КК РФ — неповага до суду — передбачає як можливе покарання, зокрема, позбавлення волі на термін до шести місяців. А слідчий заявляє, що намагався викликати Віру для надання свідчень, але не може з нею зв’язатися.

Тож є реальна ймовірність того, що молодша Савченко може бути доставлена ​​до слідчого примусово. З будь-якого місця в Росії — а не лише якщо поїде до Чечні.

Віра Савченко разом із матір'ю та українськими активістами під стінами СІЗО, в якому тримають на території РФ Надію Савченко
Віра Савченко разом із матір’ю та українськими активістами під стінами СІЗО, в якому незаконно утримують на території РФ Надію Савченко

Джерело: Anton Naumlyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ