Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв'язнями в РФ. Живе в Саратові
Антон Наумлюк, російський журналіст. Відстежує процеси над українськоми політв’язнями в РФ. Живе в Саратові

Дуже дивна історія з листом Петра Порошенка для Надії Савченко.

Спочатку адвокат Марк Фейгін приніс його сьогодні в СІЗО Новочеркаська і передав Савченко. Після цього вона скасувала голодування — і всі написали, що це було зроблено на прохання президента.

Ніхто не помітив, що у відповіді Савченко насправді пише — що суд пішов назустріч її вимогам і взяв термін до вироку сім робочих днів.

А за годину-півтори Фейгін пише в Твіттері, що лист Порошенка підроблений. Я додзвонився до нього. Він підтверджує — що лист підроблений. Він отримав його через генконсульство в Ростові, яке також було «введене в оману».

Генконсул Віталій Москаленко, який зараз поруч зі мною у СІЗО, у відповідь на запитання сказав: «Це маячня». Але він, здається, справді не в курсі ситуації.

Оцінки ніякої немає. Фейгін заявляє, що це результат «спецоперації» проти захисту Савченко. Прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко підтвердив, що президент передавав Савченко лише слова підтримки.

Генконсул України Віталій Москаленко заявив, що він не передавав листа адвокату Фейгіну, а текст він побачив уже біля СІЗО в руках адвоката сьогодні вранці.

Сьогоднішній лист Надії Савченко до співвітчизників про припинення голодування
Сьогоднішній лист Надії Савченко до її прихильників у всьому світі про припинення голодування
Копія фейкового листа Петра Порошенко для Надії Савченко, який її адвокатові Марку Фейгіну підсунули в в генконсульстві в Ростові, яке також ввели в оману
Копія фейкового листа Петра Порошенко для Надії Савченко, який її адвокатові Марку Фейгіну підсунули в українському генконсульстві в Ростові, яке ввели в оману спецслужби

БЕЗ КОМЕНТАРІВ