У 2017 році почнуться військові випробування «Горлиці»
У 2017 році почнуться військові випробування «Горлиці»

Державний концерн «Укроборонпром» презентував прототип першого українського бойового безпілотного комплексу «Горлиця», – передає НБН.

«Безпілотний комплекс складатиметься з чотирьох безпілотників і наземної станції управління на базі вантажівки КрАЗ», – повідомив заступник гендиректора концерну з питань виробництва та авіації Олександр Пащенко.

Він зазначив, що розробники мають намір до кінця цього року почати льотні випробування прототипу, а в 2017 році – військові випробування.

Безпілотник матиме дальність польоту понад один кілометр і максимальну висоту польоту 5 км, час польоту складатиме близько 7 годин. Крім того, його мають обладнати ракетним озброєнням для виконання бойових завдань зі знищення техніки і живої сили противника. Точність ураження цілей даними безпілотником складе «плюс-мінус 1 м».

Крім того 29 серпня на території Київського бронетанкового заводу Державний концерн «Укроборонпром» презентував безпілотний багатофункціональний мінібронетраспортер «Фантом». Основним завданням бойової машини є підвезення боєприпасів і вивезення поранених.

14724860602fa957c446471b61b«Фантомом» можна керувати по захищеному радіоканалу на дистанції до 2,5 км або за допомогою кабелю на відстані до 5 км. Крім того «Фантом» озброєний кулеметом калібру 12,7 мм, тепловізором для роботи у нічний час, також має броньований кузов.

Бронетранспортер укомплектований електродвигуном і генератором, що дозволяє йому працювати в автономному режимі впродовж одного місяця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ