допінг
WADA дискваліфікувала антидопінгові організації України та Росії

Рада Всесвітнього антидопінгового агентства WADA дискваліфікувала Російське антидопінгове агентство через невідповідності кодексу організації. Про це повідомляється на сторінці WADA в Twitter.

Разом з тим, рішення про невідповідність ухвалено також щодо Андорри, Аргентини, Ізраїлю, Болівії та України. Тож відтепер національні антидопінгові організації зазначених держав не зможуть продовжувати роботу, поки в WADA не підтвердять їхні методи роботи. Рішення про виключення України, Аргентини й Болівії ухвалено у зв’язку з тим, що ці країни використовували не акредитовані лабораторії. Крім цього, WADA поставила в «список спостереження» Бельгію, Грецію, Францію, Бразилію та Мексику. Вони до березня 2016 року повинні покращити стан справ у сфері антидопінгового контролю.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що Рада Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) призупинила членство Росії в організації на невизначений термін. Президент IAAF Себастьян Коу підкреслив, що немає жодних гарантій того, що російські легкоатлети будуть допущені до участі в Олімпійських іграх. При цьому рішення IAAF допускає виступ спортсменів у внутрішніх російських змаганнях.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ